Uzdravení lupenky

Když mé dceři byly dva roky, rozhodli jsme se s manželem, že pojedeme na misii do Vídně, kde jsme se zapojili do evangelizace v centru města s ostatními křesťany z církve Slovo života. Jeli jsme celá rodina - já, manžel a 4 děti. 

Naší nejmladší dceři se objevil na těle ekzém, asi 3 týdny před odjezdem. Dětská lékařka nám předepsala několik mastí, ale žádná nepomáhala. Nakonec jsme vyhledali specialistku na kožním oddělení v Brně, která diagnostikovala lupenku. Asi dva týdny po misii jsme tedy dostali diagnózu, s kterou jsem se odmítla smířit. Začala léčba podle paní doktorky v Brně, ovšem fleky na těle zůstávaly dál. Kůže byla citlivá na dotek. 

Každý den jsem se modlila verše ze Žalmu 103:

" Dobrořeč duše má Hospodinu, nezapomínej na žádné jeho dobrodiní! On ti odpouští všechny nepravosti, ze všech nemocí tě uzdravuje."

Asi po dvou měsících začala červená místa na kůži bělet. Během 3 dnů mi lupenka začala mizet před očima.  Kůže se úplně zhojila. Když jsem navštívila kožní lékařku v Brně, potvrdila úplné uzdravení mojí dcery z lupenky. Již je to 15 let a velmi děkuji Bohu za uzdravení mé dcery a za to, že toto uzdravení je definitivní.