Boty

Dostalo se mi nabídky podělit se Vámi o mé svědectví. Pro někoho náhoda, pro mě zázračný dar. Zázrak. Každý máme ve svém životě nějaké překážky a trápení. Bylo zimní období a já se trápila tím, že nemám boty na zimu. Bylo mi líto, že zimní boty si nemůžu dovolit z finančních důvodů. Jediný, kdo to věděl byl Bůh. Když jsem šla spát, neměla jsem ani tušení o tom, co by mohlo druhý den následovat.

Ráno jsem vstala a hned po ranní rutině jsem měla v plánu jít na ÚP. Otevřela jsem dveře a tam bylo něco, co jsem opravdu nečekala. Stály tam zimní boty!

Nevěřila jsem svým očím. Téměř v šoku jsem hned běžela za dcerou, ukázat jí, co jsem za dveřmi našla.

Večer, když jsem šla spát, jsem Bohu vroucně děkovala. Boty jsou opravdu super a jsem za ně moc vděčná, i když mne v nich trochu zebou nohy. To, co následovalo další den, bylo neuvěřitelné. Opět jsem našla za dveřmi další boty. Tentokrát byl uvnitř kožíšek!!! Tu radost a vděčnost ani nedokážu popsat.

My lidé se často obáváme. Co bude? Budeme-li mít co jíst, co si obléci a jiné věci. Přitom Bůh ví nejlépe, co potřebujeme. Ať už jde o malé nebo velké události, pořád dělá zázraky, díky kterým víme, že v našem životě koná a že nám vidí do srdce.

Bůh je tak dobrý!